Wejściowe drzwi z ceramiki

Niezwykła stabilność, precyzja wykonania, bezpieczeństwo oraz doskonała izolacja. Wszystkie te cechy posiadają wejściowe drzwi z ceramiki marki Topic. Dlaczego warto zdecydować się na modele oferowane przez producenta, który na rynku jest obecny od przeszło 35 lat?

Austriacka jakość

Topic to austriacki producent, który od wielu lat jest członkiem europejskiego koncernu IFN. Jest to manufaktura, która wykonuje drzwi ceramiczne na indywidualne zamówienia. Klienci mogą samodzielnie zaprojektować wybrany model drzwi, który będzie pasował do ich domu. Mogą to być wzory awangardowe lub klasyczne. Decyzja należy do właściciela.

Producent cały czas wprowadza nowe gamy drzwi, które pozwalają na dostosowanie oferty do coraz bardziej wymagających klientów. Wszystkie drzwi wejściowe odznaczają się niezwykłą stabilnością, precyzją wykonania, bezpieczeństwem, a także doskonałymi parametrami izolacyjnym. Drzwi spełniają wymagania europejskich norm, jak i potrzeby klientów.

W detalach tkwi siła

Wejściowe drzwi z ceramiki zostały wykonane w taki sposób, aby zachować minimalizm konstrukcji oraz prostotę wykonania. Konstrukcje są przygotowane w ten sposób, aby nie było problemów z otwieraniem, ani zamykaniem skrzydeł. Obsługa drzwi jest zatem bardzo prosta i nie sprawia użytkownikowi większych problemów. Jest to możliwe dzięki unikalnej technologii okuć, którą na pewno docenią wszystkie osoby, które zdecydują się na wejściowe drzwi z ceramiki tego producenta.

Modele drzwi proponowane przez Topic

wejsciowe drzwi ceramiczne
W ofercie marki Topic można znaleźć różnorodne drzwi, które zostały pogrupowane w czterech klasach. Warto przyjrzeć się przede wszystkim klasie T1 i T3, które dotyczą kolekcji Current. Jest to kolekcja ultranowoczesnych drzwi dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ten rodzaj drzwi został pokryty odpornym na promieniowanie UV lakierem satynowym. Dzięki temu, drzwi wejściowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a więc na deszcz, śnieg i ostre słońce. Ich kolor dzięki temu nie blaknie. Okładzina ościeżnicy została wykonana ze specjalnych duroplastów. Niweluje to możliwość powstawania pęknięć, a także wilgoci. Doskonałą szczelność udało się uzyskać, dzięki dwóm poziomym uszczelnieniom, które stworzono przy użyciu uszczelek silikonowych. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.
Posiadając wejściowe drzwi z ceramiki marki Topic można cieszyć się dużym stopniem bezpieczeństwa. Będzie można mieć pewność, że drzwi takich nie będzie w stanie sforsować żaden złodziej, a w dodatku sąsiedzi będą nam zazdrościli tak dobrze wyglądających drzwi wejściowych.

Tagi


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknijKLAUZULA INFORMACYJNAZamknij


Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest spółka IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9A, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298 (dalej zwana „Administratorem”). Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: rodo@internorm.com.pl

Dane osobowe, które przetwarza Administrator

Administrator przetwarza dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres inwestycji , adres korespondencyjny, a także w przypadku zawarcia umowy adres zamieszkania, numer PESEL , NIP, nr dowodu osobistego lub numer innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cel przetwarzania danych przez Administratora

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty produktowej lub usługowej zgodnie z Państwa wytycznymi a w przypadku zakupu towarów lub usług dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy. Ponadto, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych towarów i usług świadczonych przez administratora a także w celach statystycznych.

Odbiorcy danych osobowych lub kategorie odbiorców

Odbiorcami Państwa danych osobowych są nasi pracownicy i współpracownicy, partnerzy handlowi a także producenci towarów oraz nasi podwykonawcy, w tym w szczególności biura prawne, podmioty świadczące usługi księgowo-rachunkowe, kadrowe, agencje reklamowe.

Zamiar przekazywania danych do państw trzecich

Państwa dane nie są przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Prawo dostępu do danych osobowych

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto, w określonych przypadkach także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda lub umowa zawarta z naszą firmą. W zakresie w jakim przetwarzamy dane osobowe dla pomiarów statystycznych oraz w celach marketingowych usług i towarów oferowanych przez nas jako Administratora- podstawą prawną do ich przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Konsekwencje niepodania danych osobowych

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi przygotowanie oferty lub wykonanie umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest umowa to dane te będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków lub uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów prawa cywilnego, podatkowego i innych powszechnie obowiązujących. W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda to dane te będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.