Drzwi wejściowe Topic

Drzwi wejściowe Topic to propozycja dla osób poszukujących indywidualnych, autorskich rozwiązań! Cenisz sobie unikalny design, a może chcesz zrealizować własny projekt drzwi? Drzwi TOPIC są tym czego szukasz!

 • Manufaktura drzwi Sarleinsbacher od ponad 35 lat zajmuje się produkcją drzwi wejściowych marki TOPIC.
 • Osiągnęliśmy mistrzostwo w łączeniu natury i techniki w jedną, spójną całość. Drzwi TOPIC mają duszę!
 • Nie ma dwóch takich samych domów, dlatego indywidualność to najważniejsza cecha drzwi TOPIC. Najchętniej tworzymy unikaty i jesteśmy w tym najlepsi.
 • Najwyższa jakością wykonania, doskonała technologia zabezpieczeń i wysokie właściwości termoizolacyjne wieńczą dzieło… sztuki.
 • Idealne drzwi do wyjątkowego domu, również pasywnego lub energooszczędnego.

Argumenty, które przemawiają za trwałością drzwi TOPIC, to wysoka efektywność energetyczna, materiały wykonane z surowców odnawialnych oraz wyjątkowo wysokie standardy bezpieczeństwa i designu. Trwałość oznacza dla nas po prostu drzwi na wiele pokoleń!

Wybierz swoje wyśnione drzwi z pośród poniższej, bardzo szerokiej oferty drzwi zewnętrznych Topic!

Drzwi Betonowe

Każdy model to unikat

Każde drzwi betonowe Topic są dizajnerskim oryginałem ze względu na sposób ich produkcji. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. O ich genialnej estetyce świadczy fakt wyróżnienia nagrodą Red Dot Design Award! Te wychodzące z ram normalności drzwi osiągają pasywną izolacyjność cieplną, a przy tym są niezwykle bezpieczne!

Zobacz modele »

Drzwi Ceramiczne

Niezwykła przygoda na wejściu

Drzwi z ceramiki Topic to kolejny z naszych produktów, który zadowoli osoby najbardziej wymagające i pragnące oryginalności na wejściu do domu. Ceramika to niezwykle trwały i odporny na warunki atmosferyczne materiał, a do tego łatwy w pielęgnacji. Jeżeli nie lubisz standardowych rozwiązań, te drzwi są dla Ciebie!

Zobacz modele »

Drzwi Drewniane

Piękno rodzi się w naturze

Naturalnie drewniane drzwi wejściowe Topic oczarują Cię jakością wykonania detali, zróżnicowanym designem, szerokim wyborem rodzajów drewna oraz dodatkowych akcesoriów. Powłoka Topic Core zapewnia długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi a doskonała izolacyjność drzwi zadba o domowe ciepło!

Zobacz modele »

Drzwi na zamówienie

Wykreuj swoje dzieło

Tyle ile istnieje osobowości na świecie, tyle gustów estetycznych. Jeżeli nie chcesz iść na żaden kompromis i nie znalazłeś dla siebie modelu drzwi wartego Twojej uwagi, to możesz zamienić się w projektanta, który wykreuje swoje drzwi o unikalnej linii stylistycznej! Nie czekaj bierz się do roboty!

Zobacz modele »

Drzwi XL

Ogromne wrażenie

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na gościach, a może masz nietypowy projekt, do którego potrzebujesz drzwi wejściowe o ponad normalnych rozmiarach? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie bardzo ciekawy pomysł: drzwi Topic w wersji XL, których gabaryty mogą dochodzić nawet do 3 metrów wysokości!

Zobacz modele »

Drzwi wejściowe z naświetlem

Swietliste wrota

Lubisz przejrzyste pełne życia pomieszczenia? Do każdych drzwi wejściowych Topic możesz zażyczyć sobie wykonanie naświetla bocznego i górnego, a także naświetli bocznych i górnego w jednym elemencie. Naświetla ożywiają wnętrze domu, ale także pozytywnie wpływają na zewnętrzny wygląd elewacji znacznie ją urozmaicając!

Zobacz modele »

Modele drzwi

B9

B61

B37

B33

B17

A483

Concrete

A483

B35

Sonder

Concrete

Concrete

B9

B9

B9

B9

B9

Concrete

Daylight

Daylight

Pure

B33

B9

A250

B9

B17

Sonder

Shadow09

Shadow09

Shadow03

Daylight

B17

B17

B37

B33

A483

B35

B9

B9

Sonder

Concrete

B9

B9

B61

B61

C140

C156

Sonder

A170

A170

A147

A147

A129

Sonder

C141

Sonder

A134

A102

A96

A96

A96

B51

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

A230

A230

A230

Shadow03

Shadow03

B24

B24

B24

B24

A407

A437

B10

B15

B10

B15

B56

B20

B20

B21

A250

B17

B17

B37

B37

B37

B55

B55

B55

B55

B54

B54

B34

A483

A483

B35

B11

B11

B59

B59

B58

B55

B9

B9

Pure

B9

B9

B9

B9

B9

B9

B9

B9

B57

B9

B9

B9

A258

A258

A170

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

A170

A129

A129

C141

A127

A128

A134

A752

A752

A102

A102

A96

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

A230

A230

Shadow03

B24

A437

A407

Sonder

B21

A250

A250

B37

B53

B53

B34

B34

A483

B35

Sonder

B60

B9

B9

B9

B9

B9

B9

B9

A134

A250

B34

B33

A483

B11

B9

B9


Pokaż wszystkie

Budowa profilu

To niesamowite jak wiele zależy od przemyślanej konstrukcji!

Nie będziemy Cię zanudzać mało ważnymi informacjami technicznymi, jednak koniecznie musisz zobaczyć jak dopracowaliśmy profil Twoich drzwi.

 • 1. Lakier lub nawierzchnia drewniana
  Lakier jest wysokowartościowym specjalistycznym lakierem, odpornym na promieniowanie UV i na wszelkie warunki atmosferyczne. W przypadku wybrania nawierzchni drewnianej istnieje warstwa ścieralna z wysokowartościowego jakościowo forniru mającego 4 warstwy lazury.
 • 2. System nawierzchniowy TOPICcore
  Felc skrzydła drzwi oraz dodatkowe warstwy produkowane są ze specjalnych termoutwardzalnych materiałów dużej gęstości, wyróżniających firmę TOPIC. Zapobiegają one dostawaniu się wilgoci i tworzeniu się rys (z wyjątkiem spoiny połączeń konstrukcyjnych).
 • 3. Najskuteczniejsze uszczelnianie
  Powstaje przez zastosowanie dwóch płaszczyzn uszczelniania składających się z dwóch wysokowartościowych uszczelnień silikonowych, niewykazujących zmęczenia materiału. Podsumowanie: wysoka izolacja cieplna, pełne brzmienie, żadnego trzaskania drzwiami.
 • 4. Jako stabilizator klimatu
  służy opatentowany materiałtermoutwardzalny.
 • 5. Rdzeń izolacyjny
  dla wysokiej izolacji cieplnej.
 • 6. Sklejenie warstw
  gwarantuje ochronę przed włamaniem.
 • 7. Rama podstawowaskładająca się ze sklejonych warstw
  Sklejenie 32 warstw w celu zapewnienia wysokiej stabilności isprawności działania.
 • 8. Podwójne uszczelnienie
  w obszarze progu chroni przed ulewami i zapewnia wysoką szczelność.
 • 9. Wzmocniona włóknem szklanym odbojnica TOPIC
  z wkładką materiałowąodporną na chodzenie i odznaczająca siędobrą izolacją cieplną. Żadnych mostków termicznych (w przeciwieństwie doprofili metalowych), żadnego przymarzania uszczelnieńczy wybrzuszeń (co docenią zwłaszcza osoby niepełnosprawne).
 • 10. Wodoszczelna blokada
  chroni drewno przed wzrastającą wilgocią.
 • 11. Opcjonalna podbudowa progu termicznego
  To opłacalne rozwiązanie, ponieważ osiąga się w ten sposób optymalne oddzielenietermiczne. Żadnych mostków termicznych czy wilgoci w podłożu posadzki i opadania drzwi wejściowych.

Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknijKLAUZULA INFORMACYJNAZamknij


Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest spółka IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9A, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298 (dalej zwana „Administratorem”). Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: rodo@internorm.com.pl

Dane osobowe, które przetwarza Administrator

Administrator przetwarza dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres inwestycji , adres korespondencyjny, a także w przypadku zawarcia umowy adres zamieszkania, numer PESEL , NIP, nr dowodu osobistego lub numer innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cel przetwarzania danych przez Administratora

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty produktowej lub usługowej zgodnie z Państwa wytycznymi a w przypadku zakupu towarów lub usług dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy. Ponadto, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych towarów i usług świadczonych przez administratora a także w celach statystycznych.

Odbiorcy danych osobowych lub kategorie odbiorców

Odbiorcami Państwa danych osobowych są nasi pracownicy i współpracownicy, partnerzy handlowi a także producenci towarów oraz nasi podwykonawcy, w tym w szczególności biura prawne, podmioty świadczące usługi księgowo-rachunkowe, kadrowe, agencje reklamowe.

Zamiar przekazywania danych do państw trzecich

Państwa dane nie są przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Prawo dostępu do danych osobowych

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto, w określonych przypadkach także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda lub umowa zawarta z naszą firmą. W zakresie w jakim przetwarzamy dane osobowe dla pomiarów statystycznych oraz w celach marketingowych usług i towarów oferowanych przez nas jako Administratora- podstawą prawną do ich przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Konsekwencje niepodania danych osobowych

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi przygotowanie oferty lub wykonanie umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest umowa to dane te będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków lub uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów prawa cywilnego, podatkowego i innych powszechnie obowiązujących. W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda to dane te będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.