DRZWI NA ZAMÓWIENIE

„KAŻDY CZŁOWIEK JEST NIEPOWTARZALNY. KAŻDE DRZWI OTWIERAJĄ JAKIŚ WSZECHŚWIAT.“

Ten, kto jako inwestor i architekt sam tworzy swój dom, albo projektuje domy dla klientów, ma bardzo wysokie wymagania co do tego, jak powinny wyglądać pasujące do niego drzwi wejściowe.

“Nie tak łatwo było znaleźć partnera, który pomógł mi urzeczywistnić mój projekt idealnych drzwi. Ponieważ TOPIC specjalizuje się w realizacji indywidualnych oczekiwań klientów, logiczny wybór padł właśnie na tę manufakturę z segmentu Premium.”

Najbardziej indywidualne drzwi wejściowe na świecie zapracowały na to określenie. Bo żadne inne drzwi nie występują w takiej liczbie różnych rodzajów powierzchni, materiałów, kolorów, dodatków i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Dla każdego coś unikatowego. Wymyślone przez Ciebie, wykonane mistrzowską ręką

Wybierz najpiękniejsze, najbardziej nawet niespotykane połączenia materiałów i faktur powierzchni, szkła i pochwytów. Masz wybór – a my wiemy, że nie będzie on łatwy. Przy takim bogactwie materiałów i możliwości ich łączenia będziesz się długo zastanawiać. Albo podejmiesz spontaniczną decyzję. Tak powstaną, Twoje indywidualne drzwi TOPIC.

Drzwi z betonu? Proszę bardzo!

Beton licowy: Powierzchnia wzmocnionych włóknem szklanym płyt betonowych w ogóle nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo odporna na pogodę. Różnice kolorystyczne lub różnice w strukturze powierzchni, o ile nie zakłócają ogólnego wizerunku, traktujemy jako szczególną cechę charakteru. Każda betonowa powierzchnia jest unikatowa i jest odlewana w wykonanych przez nas jednorazowych formach – dlatego nie ma dwóch identycznych modeli!

Modele drzwi

B9

B61

B37

B33

B17

A483

B9

B61

A170

A134

A96

A230

Shadow03

B24

B55

B55

B34

B59

B55

B9

B9

B9

A258

A134

A102

A230

B24

B9

B9

B9

B9

B9

B33

B9


Pokaż wszystkie

Drzwi z himalajskiej skały

Mamy dla Ciebie coś unikalnego. Drzwi wykonane z kamienia importowanego z Himalajów! Dzięki specjalnie opracowanej technice szlifowania i obróbki Leatherlook powierzchnia kamienia jest masywna i delikatna w dotyku. Kamień to ekologiczny, surowy materiał, który jest twardy i elegancki. Struktura do każdych drzwi jest unikalna, a przy tym łatwa do czyszczenia, odporna na zarysowania, ale przede wszystkim inspirująca!


Drzwi ze starego drewna

Oryginalne stare drewno, odzyskane z odpadów, dojrzewające przez pokolenia, mające od 300 do 500 lat odrestaurowane, oczyszczone i naprawione przez specjalistów TOPIC. Powstały, harmonijny i spokojny wygląd blatu drzwiowego kształtuje niepowtarzalny klimat! Jest to ekologiczny surowiec o wysokiej wydajności i ponadczasowym stylu!


Drzwi z wyobraźnią

Możesz dowolnie kształtować swoje wymarzone drzwi wejściowe. Bardzo szeroki wybór materiałów, kolorów, pochwytów, przeszkleń oraz wersji wykonania daje Ci rozległą przestrzeń do kreacji!


Kolory

ZOBACZ

Pochwyty

ZOBACZ

Szkło

ZOBACZ


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknijKLAUZULA INFORMACYJNAZamknij


Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest spółka IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9A, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298 (dalej zwana „Administratorem”). Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: rodo@internorm.com.pl

Dane osobowe, które przetwarza Administrator

Administrator przetwarza dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres inwestycji , adres korespondencyjny, a także w przypadku zawarcia umowy adres zamieszkania, numer PESEL , NIP, nr dowodu osobistego lub numer innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cel przetwarzania danych przez Administratora

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty produktowej lub usługowej zgodnie z Państwa wytycznymi a w przypadku zakupu towarów lub usług dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy. Ponadto, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych towarów i usług świadczonych przez administratora a także w celach statystycznych.

Odbiorcy danych osobowych lub kategorie odbiorców

Odbiorcami Państwa danych osobowych są nasi pracownicy i współpracownicy, partnerzy handlowi a także producenci towarów oraz nasi podwykonawcy, w tym w szczególności biura prawne, podmioty świadczące usługi księgowo-rachunkowe, kadrowe, agencje reklamowe.

Zamiar przekazywania danych do państw trzecich

Państwa dane nie są przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Prawo dostępu do danych osobowych

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto, w określonych przypadkach także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda lub umowa zawarta z naszą firmą. W zakresie w jakim przetwarzamy dane osobowe dla pomiarów statystycznych oraz w celach marketingowych usług i towarów oferowanych przez nas jako Administratora- podstawą prawną do ich przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Konsekwencje niepodania danych osobowych

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi przygotowanie oferty lub wykonanie umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest umowa to dane te będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków lub uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów prawa cywilnego, podatkowego i innych powszechnie obowiązujących. W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda to dane te będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.