DRZWI DREWNIANE

drzwi drewniane

Lubisz drewno – naturalny wygląd pasuje do Twoich upodobań. Cenisz jakość, trwałość, a jednocześnie łatwość pielęgnacji?

Cztery warstwy powłoki lazurowej, stosowanej przez TOPIC, zapewniają optymalną i długotrwałą ochronę. Możesz sam skonfigurować swoje wymarzone drzwi i dobrać drewnianą powierzchnię do skrzydła drzwi, ościeżnicy,  powierzchnie lakierowane od wewnątrz lub na zewnątrz produktem TOPICore, tak jak tylko chcesz!

W ramach struktur powierzchni drewnianych oferujemy następujące gatunki drewna:

  • po stronie zewnętrznej dąb (również dąb postarzany, dąb sękaty, dąb srebrny lub dąb wędzony), modrzew, świerk, mahoń
  • od strony wewnętrznej wszystkie powyższe gatunki oraz dodatkowo dąb bielony, dąb Crack brązowy lub czarny, buk, klon kanadyjski, wiśnia amerykańska lub olcha.

Na życzenie klienta możemy również zastosować bardziej nietypowe lub dostarczone gatunki drewna.

Jeżeli wybrałeś odpowiednią powierzchnię na drzwi wejściowe, możesz wybrać również rodzaj obróbki: lazura transparentna lub kryjąca (kryjąca dostępna w ogromnej palecie kolorów), bejcowanie, olejowanie lub szczotkowanie odpowiednio do aranżacji wnętrza.

Modele drzwi

B9

Daylight

Daylight

B9

Daylight

B61

C140

A147

A134

A102

A96

Sonder

B24

A437

B59

B9

A258

A258

A170

Sonder

Sonder

Sonder

Sonder

A128

A134

A752

A96

Sonder

Sonder

B9

A134


Pokaż wszystkie

Design

Drewno jest wszechstronnym, biodegradowalnym materiałem, który musi być przetwarzany i obrabiany z wyczuciem i znajomością rzeczy. TOPIC ma w ofercie struktury powierzchni z drewna dębowego, mahoniowego, modrzewiowego i świerkowego. Od wewnątrz możliwy jest też buk, olcha oraz klon europejski i kanadyjski.


Technika

Wysokiej jakości podwójna uszczelka silikonowa nawet po wielu latach nie wykazuje oznak zużycia. Dodatkową izolację termiczną stanowi duża poduszka powietrzna między uszczelkami. Zapewnia ona przyjemny odgłos, który towarzyszy zamknięciu drzwi TOPIC. Trzaskanie drzwiami należy do przeszłości.


Bezpieczeństwo

Dzięki temu systemowi, bezprzewodowy moduł wbudowany w skrzydło drzwi automatycznie odrygluje drzwi po wykryciu domowników zbliżających się do drzwi. Elementy systemu są całkowicie ukryte, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Drzwi na życzenie w klasie antywłamaniowej: RC3!


Kolory

ZOBACZ

Pochwyty

ZOBACZ

Szkło

ZOBACZ


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknijKLAUZULA INFORMACYJNAZamknij


Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest spółka IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9A, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298 (dalej zwana „Administratorem”). Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: rodo@internorm.com.pl

Dane osobowe, które przetwarza Administrator

Administrator przetwarza dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres inwestycji , adres korespondencyjny, a także w przypadku zawarcia umowy adres zamieszkania, numer PESEL , NIP, nr dowodu osobistego lub numer innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cel przetwarzania danych przez Administratora

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty produktowej lub usługowej zgodnie z Państwa wytycznymi a w przypadku zakupu towarów lub usług dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy. Ponadto, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych towarów i usług świadczonych przez administratora a także w celach statystycznych.

Odbiorcy danych osobowych lub kategorie odbiorców

Odbiorcami Państwa danych osobowych są nasi pracownicy i współpracownicy, partnerzy handlowi a także producenci towarów oraz nasi podwykonawcy, w tym w szczególności biura prawne, podmioty świadczące usługi księgowo-rachunkowe, kadrowe, agencje reklamowe.

Zamiar przekazywania danych do państw trzecich

Państwa dane nie są przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Prawo dostępu do danych osobowych

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto, w określonych przypadkach także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda lub umowa zawarta z naszą firmą. W zakresie w jakim przetwarzamy dane osobowe dla pomiarów statystycznych oraz w celach marketingowych usług i towarów oferowanych przez nas jako Administratora- podstawą prawną do ich przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Konsekwencje niepodania danych osobowych

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi przygotowanie oferty lub wykonanie umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest umowa to dane te będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków lub uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów prawa cywilnego, podatkowego i innych powszechnie obowiązujących. W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda to dane te będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.