Drzwi aluminiowe AT 200

Izolacyjność Termiczna UD do 1,1 W/m2K
Izolacyjność Akustyczna do 40 dB
Bezpieczeństwo RC2
Ryglowanie Wielokrotne ryglowanie
Głębokość profilu 80 mm

Produkt stworzony dla osób, których budynki położone są w hałaśliwej okolicy. Lubisz ciszę i spokój w domu, drzwi AT 200 pomogą Ci ten stan osiągnąć. Ich aluminiowy blat drzwiowy jest docieplony pianką termoizolacyjną, co skutkuje świetną dźwiękoszczelnością, nawet do 40 dB. Drzwi wyróżniają się stylistyką łagodnych, zaokrąglonych linii i elementów dodatkowych.

    Co możesz zyskać, dzięki drzwiom AT 200:
  • Poczucie błogiej ciszy
  • Uczucie komfortu i harmonii, dzięki tradycyjnej i łagodnej stylistyce
  • Pewność międzynarodowej i sprawdzonej marki. Przeszło 80 lat doświadczenia w branży

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami, chętnie pomożemy w doborze najlepszych drzwi wejściowych. Wszystkie modele z grupy drzwi AT 200 można znaleźć poniżej.

Modele drzwi

SE-F0B

ET-E3B

Zierpaneel Z20

Sprossenmodell

FI-S1B

EL-C1B

EL-P1B+P1S

AC-E4B

RA-K1B+K1S

EL-K1B

AC-Z2B-Z2S

AC-R1B

AC-A1B+A1S

LU-C3B

RA-P1B

EC-M3B

RA-T1B

AC-E1B

ET-M5B

LU-B3B

SE-E0B

SE-P0B

LU-C5B

RA-G1B

RA-S1B

VA-F4B

SE-B3B

SE-B0B

VA-K2B

RA-A1B

EC-A3B

SE-E2B

VA-A3B

LU-G5B

EC-E1B

SE-R0B

EC-H1B

VA-D7B


Pokaż wszystkie

Design

Design drzwi AT 200 jest bardzo zróżnicowany, a to wszystko przez mnogość pochwytów, kolorów, akcesoriów ozdobnych oraz szyb! Do drzwi można dodać naświetla boczne oraz górne. W zależności o stylistyki projektu Twojego domu możemy dobrać perfekcyjnie wpisujące się w ten styl drzwi!


Technika

Bardzo rzadko się zdarza, aby drzwi osiągały tak dobrą dźwiękoszczelność. Wynosi ona 40 dB! Jest to więc świetne rozwiązanie dla osób mających dom blisko ruchliwych ulic oraz głośnych okolic. Profil drzwi AT 200 jest głęboki na 80 mm, jest wyposażony w 3 uszczelki, a próg drzwiowy jest dodatkowo zaizolowany termicznie!


Bezpieczeństwo

Wysokie bezpieczeństwo drzwi AT 200 potwierdza certyfikat na drugą klasę antywłamaniową tj. RC 2! Możesz otrzymać wiele elementów dodatkowych zwiększających bezpieczeństwo takich jak: specjalne, trójwymiarowe wkładki, wizjer, zapornicę, klawiaturę, lampki sygnalizacyjne itd.


Kolory

ZOBACZ

Pochwyty

ZOBACZ

Szkło

ZOBACZ


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknijKLAUZULA INFORMACYJNAZamknij


Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest spółka IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9A, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298 (dalej zwana „Administratorem”). Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: rodo@internorm.com.pl

Dane osobowe, które przetwarza Administrator

Administrator przetwarza dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres inwestycji , adres korespondencyjny, a także w przypadku zawarcia umowy adres zamieszkania, numer PESEL , NIP, nr dowodu osobistego lub numer innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cel przetwarzania danych przez Administratora

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty produktowej lub usługowej zgodnie z Państwa wytycznymi a w przypadku zakupu towarów lub usług dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy. Ponadto, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych towarów i usług świadczonych przez administratora a także w celach statystycznych.

Odbiorcy danych osobowych lub kategorie odbiorców

Odbiorcami Państwa danych osobowych są nasi pracownicy i współpracownicy, partnerzy handlowi a także producenci towarów oraz nasi podwykonawcy, w tym w szczególności biura prawne, podmioty świadczące usługi księgowo-rachunkowe, kadrowe, agencje reklamowe.

Zamiar przekazywania danych do państw trzecich

Państwa dane nie są przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Prawo dostępu do danych osobowych

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto, w określonych przypadkach także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda lub umowa zawarta z naszą firmą. W zakresie w jakim przetwarzamy dane osobowe dla pomiarów statystycznych oraz w celach marketingowych usług i towarów oferowanych przez nas jako Administratora- podstawą prawną do ich przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Konsekwencje niepodania danych osobowych

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi przygotowanie oferty lub wykonanie umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest umowa to dane te będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków lub uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów prawa cywilnego, podatkowego i innych powszechnie obowiązujących. W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda to dane te będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.